رفتن به محتوا

قوانین و مقررات

سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران وب سایت وچری:
فروشگاه آنلاین وچری به شما کاربران و همراهان گرامی خود این تعهد را می دهد که حریم خصوصی شما را حفظ کرده و به آن احترام بگذارد.
 از آن جا که زمینه فعالیت وچری، فروش آنلاین سوغات شهرهای زیبای میهن عزیزمان ایران و صنایع دستی مردم توانای این سرزمین است، برای پردازش و ارسال سفارش، به اطلاعاتی نظیر آدرس، شماره تلفن و ایمیل نیاز دارد و از آن روی که کلیه فعالیت‌های وچری قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌گردد، وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.
همینطور به اطلاع کاربران گرامی می رساند که وچری نیز همانند سایر وب سایت ها از سیستم جمع آوری IP ( یک شماره دیجیتالی ۱۲ رقمی منحصر به فرد است که برنامه های اینترنتی بوسیله آن کامپیوتر را شناسایی و با آن ارتباط برقرار می کنند) و کوکی ها استفاده می کند.
در انتها این ضمانت را به شما همراهان می دهیم که وچری تمام توان خودرا به کار می گیرد تا از حریم شخصی و اطلاعات خصوصی کاربران حمایت کرده و خریدی امن و خوشایند را برایتان رقم بزنیم.
قوانین و مقررات سایت:
بازدید و خرید از وبسایت وچری بدون ایجاد حساب کاربری امکان پذیر و مجاز است ولی برای استفاده از سایر خدمات ویژه باید حساب کاربری ایجاد شود.
ورود کاربران به وب سایت فروشگاه آنلاین وچری هنگام استفاده از حساب کاربری شخصی به منظور خرید از فروشگاه و استفاده از طرح های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویسها و خدمات این سایت است.
توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیزدر هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه قوانین این فروشگاه از سوی کاربر  می باشد.
 توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه وچری منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می گردد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وچری اقدام کند.
همچنین از آنجا که وچری  یک وب‌سایت فروش آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
تعریف فروشنده:
محصولات ارایه شده در وب‌سایت، که توسط وچری بصورت مستقیم از بهترین تولیدکنندگان برندهای سوغات و صنایع دستی معتبر خریداری و عرضه می گردد.
ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت و انتخاب محصول مورد نیاز جهت خرید
قسمت دوم: انتخاب روش پرداخت به صورت آنلاین یا پرداخت در محل توسط خریدار
قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک یا به‌صورت پیامک به شماره تلفن همراه کاربر توسط وچری
قسمت چهارم: ارسال کالا توسط وچری با پست یا پیک و تحویل به مشتری
ضمانت تعویض کالا:
کلیه کالاها دارای ضمانت اصالت و کیفیت بوده و در مورد کالاهای خوراکی ضمانت تازگی نیز اضافه می گردد.
کلیه کالاها ضمانت 7 روز ضمانت مرجوعی را دارا هستند.
بند1: حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است  و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.
بند2: شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
 مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
 تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده
بند3: کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی
(Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.
همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند،
وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.
قوه قهریه:
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، وچری هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
در پابان مجددا تاکید داریم که وچری خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.
question